Ponidivarit 30.11.2018
Lähdöt
Lähtö 1 Ryhmäajo 1600m A-poneille, Unranked-division-karsinta, enintään 900ve tienanneet P: 200ve - 100ve - 50ve - 25ve - 12ve (0/12)
Lähtö 2 Ryhmäajo 1600m A-poneille, Platinum-division-karsinta, enintään 2999ve tienanneet P: 300ve - 150ve - 90ve - 45ve - 20ve (0/12)
Lähtö 3 Ryhmäajo 1600m A-poneille, Diamond-division-karsinta, vähintään 3000ve tienanneett P: 400ve - 200ve - 100ve - 50ve - 25ve (0/12)
Lähtö 4 Ryhmäajo 1600m A-poneille, Master-division-karsinta, vähintään 5000ve tienanneet P: 450ve - 250ve - 120ve - 60ve - 30ve (0/12)
Lähtö 5 Ryhmäajo 2100m B-poneille, Unranked-division-karsinta, enintään 900ve tienanneet P: 200ve - 100ve - 50ve - 25ve - 12ve (0/12)
Lähtö 6 Ryhmäajo 2100m B-poneille, Platinum-division-karsinta, enintään 2999ve tienanneet P: 300ve - 150ve - 90ve - 45ve - 20ve (0/12)
Lähtö 7 Ryhmäajo 2100m B-poneille, Diamond-division-karsinta, vähintään 3000ve tienanneetP: 400ve - 200ve - 100ve - 50ve - 25ve (0/12)
Lähtö 8 Ryhmäajo 2100m B-poneille, Master-division-karsinta, vähintään 5000ve tienanneet P: 450ve - 250ve - 120ve - 60ve - 30ve (0/12)
Lähtö 2 Ryhmäajo 1600m A-poneille, Platinum-division-karsinta, enintään 2999ve tienanneet P: 300ve - 150ve - 90ve - 45ve - 20ve (0/12)
Lähtö 3 Ryhmäajo 1600m A-poneille, Diamond-division-karsinta, vähintään 3000ve tienanneett P: 400ve - 200ve - 100ve - 50ve - 25ve (0/12)
Lähtö 4 Ryhmäajo 1600m A-poneille, Master-division-karsinta, vähintään 5000ve tienanneet P: 450ve - 250ve - 120ve - 60ve - 30ve (0/12)
Lähtö 5 Ryhmäajo 2100m B-poneille, Unranked-division-karsinta, enintään 900ve tienanneet P: 200ve - 100ve - 50ve - 25ve - 12ve (0/12)
Lähtö 6 Ryhmäajo 2100m B-poneille, Platinum-division-karsinta, enintään 2999ve tienanneet P: 300ve - 150ve - 90ve - 45ve - 20ve (0/12)
Lähtö 7 Ryhmäajo 2100m B-poneille, Diamond-division-karsinta, vähintään 3000ve tienanneetP: 400ve - 200ve - 100ve - 50ve - 25ve (0/12)
Lähtö 8 Ryhmäajo 2100m B-poneille, Master-division-karsinta, vähintään 5000ve tienanneet P: 450ve - 250ve - 120ve - 60ve - 30ve (0/12)
Osallistujat
Päivitettty 08.12.2018, klo 16.06 - tulokset
Lähtö 1 Ryhmäajo 1600m A-poneille, Unranked-division-karsinta, enintään 900ve tienanneet
P: 200ve - 100ve - 50ve - 25ve - 12ve (0/12)
1. 3v t Da Capo Giselle / (RuKo) 2.53,6aly -- 03.05,1aly
2. 4v t. Norma RC / M. Laine (KiRi) ei enn. -- 03.05,2aly
3. 4v t Toy’s Pamela / (SnRa) 2.50,2a -- 03.06,1aly
4. 3v t Toy's Atlantis / (Jemma) ei enn -- 03.06,4aly
5. 6v t Raadin Rilla / (Unia) 3.15,7 -- 03.06,6aly
6. 3v t Radical Twist / Elena (RDT) ei enn. -- 03.07,1aly xx
7. 4v o Saltan Vauhtiville / Shavo (NaSe) 2.59,4aly -- 03.07,1aly
8. 3v o Jänkälän Rähmäkäpälä / (RuKo) 2.53,2aly -- 03.08,4aly
9. 3v o Radical Drumroll / Miisa (RDT) ei enn. -- 03.08,5aly
Lähtö 2 Ryhmäajo 1600m A-poneille, Platinum-division-karsinta, enintään 2999ve tienanneet
P: 300ve - 150ve - 90ve - 45ve - 20ve (0/12)
1. 7v o Unian Charlie / (SnRa) 2.35,2a -- 02.50,4aly
2. 6v t Da Capo Ida / Jenni S (RuKo) 2.42,1aly -- 02.50,4aly
3. 7v t Flissa Go / (ARO) 2.44,6a -- 02.50,6aly x
4. 7v o Owen Go / (ARO) 2.40,2 -- 02.51,3aly x
5. 8v o Narrilaivan Ironline / Elina (NaSe) 2.42,3aly -- 02.52,4aly xx
6. 9v t Narrilaivan Finaste / Shavo (NaSe) 2.45,5aly -- 02.52,5aly x
7. 11v o Sailin' Light / (SnRa) 2.24,2a -- 02.52,5aly
8. 3v o Galas Milton / (Jemma) 02.55,1aly -- 02.52,6aly x
9. 4v o Skyforger / Jose (RDT) 2.54,6aly -- 02.53,1aly
10. 7v t Narrilaivan Maderna / Leo (NaSe) 2.43,2aly -- 02.53,4aly
11. 8v o Hot-Air Charm RC / Ilja (RDT) 2.36,1aly -- 02.53,5aly
Hylätty
5v t Samettisotku / Viljami (GT) 2.37,3aly xx -- - hyl
Lähtö 3 Ryhmäajo 1600m A-poneille, Diamond-division-karsinta, vähintään 3000ve tienanneett
P: 400ve - 200ve - 100ve - 50ve - 25ve (0/12)
1. 8v t Cynthia Go / (RuKo) 2.39,1ke -- 02.39,4aly
2. 8v o Radical Beware / Taina (RDT) 2.34,1aly -- 02.39,4aly
3. 7v t Toy's Marilyn / Heidi (RDT) 2.30,3aly -- 02.39,4aly
4. 12v t Narrilaivan Evanna / Elina (NaSe) 2.24,2aly -- 02.39,4aly x
5. 7v o Saltas Cuba Libre / Spookiness (RDT) 2.34,3aly -- 02.39,5aly
6. 9v t Radical Elysee / Milla (RDT) 2.24,3aly -- 02.40,2aly
7. 9v o Toy's Daniel / Laura (RDT) 2.25,6aly -- 02.41,6aly
8. 9v o Narrilaivan Geronimo / Shavo (NaSe) 2.41,3ly -- 02.42,1aly
9. 9v t Aken Lace / (ARO) 2.43,3a -- 02.42,1aly
10. 9v t Narrilaivan Reetta / Leo (NaSe) 2.22,2aly -- 02.42,2aly
11. 9v o Aken Varric / (ARO) 2.32,1a -- 02.42,4aly
Hylätty
9v t Desideria Duán / (SnRa) 2.26,2a -- - hpl
Lähtö 4 Ryhmäajo 1600m A-poneille, Master-division-karsinta, vähintään 5000ve tienanneet
P: 450ve - 250ve - 120ve - 60ve - 30ve (0/12)
1. 12v o Narrilaivan Giblin / Yrsa (RDT) 2.12,2aly -- 02.19,5aly x
2. 13v t Pompeji Suspiria / Kasper (RDT) 2.18,2aly -- 02.19,5aly
3. 10v o Paintthetownred / (Unia) 2.14,3a -- 02.19,5aly
4. 12v t Narrilaivan Charmadonna / Donna (NaSe) 2.15,3aly -- 02.19,6aly xx
5. 13v o Smooth Criminal RC / Kalle (RDT) 2.18,3aly -- 02.20,1aly
6. 12v o Narrilaivan Metsähinen / (ARO) 2.22,4a -- 02.20,4aly x
7. 13v o Rásmus SWE / (Unia) 2.15,5a -- 02.20,5aly
8. 15v o Narrilaivan Matias / Matti (NaSe) 2.16,3aly -- 02.21,2aly xx
9. 16v o Aken Longmorn / (ARO) 2.17,2a -- 02.22,2aly xx
10. 15v o Radikaali Floppaaja / (ARO) 2.20,4a -- 02.22,2aly
11. 12v o Fool's Snickerdoodle / (ARO) 2.14,1a -- 02.22,3aly
12. 15v o Taikatatti RC / (ARO) 2.14,3a -- 02.22,5aly x
Lähtö 5 Ryhmäajo 2100m B-poneille, Unranked-division-karsinta, enintään 900ve tienanneet
P: 200ve - 100ve - 50ve - 25ve - 12ve (0/12)
1. 4v t Angrboda NRL / Leo (NaSe) 2.26,2aly -- 02.20,1aly xx
2. 3v t Da Capo Sabina / (RuKo) ei enn -- 02.20,2aly
3. 4v t Janning NRL / Jannika (NaSe) 2.24,5aly -- 02.20,2aly
4. 4v t Brynhild NRL / Bea (NaSe) 2.23,5aly -- 02.20,4aly
5. 3v o Toy’s Aramis / (SnRa) ei enn. -- 02.21,2aly
6. 3v o Toy's Knop / (Anti) 02.18,5ly -- 02.22,4aly
7. 7v o Liten Lösning / (Unia) 2.10,2a -- 02.22,5aly
8. 3v t PP’s Caycee / (RuKo) ei enn -- 02.23,1aly
9. 4v o Theodor RC / Wille (GT) 2.08,6ly x -- 02.23,4aly
10. 3v o Radical Solrock / Jose (RDT) 2.25,4aly -- 02.23,5aly
Hylätty
4v o Dragonair / Janne (RDT) 2.11,2ly -- - hml
4v o Enoc Magnum / (Unia) 2.19,2a -- - hml
Lähtö 6 Ryhmäajo 2100m B-poneille, Platinum-division-karsinta, enintään 2999ve tienanneet
P: 300ve - 150ve - 90ve - 45ve - 20ve (0/12)
1. 6v t Sweetline NRL / Anna (RDT) 1.59,6aly -- 02.00,1aly
2. 6v t A.D. Mer Jul / (SnRa) 2.05,6a -- 02.00,3aly
3. 7v o Toy's Havard / (ARO) 55,4a -- 02.01,1aly xx
4. 6v t Eviona NRL / Katja (RDT) 2.06,1aly -- 02.02,4aly
5. 6v o Valdemar NRL / Iida (NaSe) 56,5ly -- 02.02,5aly xx
6. 5v o Samuci NRL /(RuKo) 2.10,6aly -- 02.02,5aly xx
7. 6v t Ellinoora NRL / Elina (NaSe) 58,7ly -- 02.02,5aly
8. 8v o Gillyweed RC / Panu (RDT) 1.58,4aly -- 02.02,6aly
9. 5v t Flora I.F. / (SnRa) 2.15,2a -- 02.03,2aly x
10. 5v o Da Capo Theo / Shavo (NaSe) 2.09,5aly -- 02.03,5aly
11. 6v o Hilding / Santeri (GT) 2.01,1aly -- 02.03,6aly
Hylätty
10v o Toy's Svennar / Taina (RDT) 1.53,2aly -- - hpl
Lähtö 7 Ryhmäajo 2100m B-poneille, Diamond-division-karsinta, vähintään 3000ve tienanneet
P: 400ve - 200ve - 100ve - 50ve - 25ve (0/12)
1. 12v o Hampus NRL / Petteri (RDT) 1.46,3ly -- 01.57,1aly
2. 13v o Karma Bay / Heli (GT) 42,1ly -- 01.57,5aly xx
3. 9v o Lackadaisical / Leo (NaSe) 49,6ly -- 01.57,6aly
4. 7v t Toy's Adaia / (ARO) 55,3a -- 01.58,2aly
5. 8v t Toy's Teresa / (SnRa) 56,4a -- 01.58,2aly
6. 9v t Radical Belladonna / (RuKo) 55,3aly -- 01.58,4aly
7. 8v o Toy's Jacob / (SnRa) 2.06,2a -- 01.59,3aly xx
8. 7v t Toy's Aroania / Laura (RDT) 1.55,3aly -- 01.59,6aly x
9. 11v t Athene Snilli / Leo (NaSe) 40,4aly -- 02.00,3aly xx
10. 9v o Ethan Narr / (ARO) 59,6a -- 02.00,5aly
11. 8v t Toy's Saga / (SnRa) 56,1a -- 02.00,6aly x
Lähtö 8 Ryhmäajo 2100m B-poneille, Master-division-karsinta, vähintään 5000ve tienanneet
P: 450ve - 250ve - 120ve - 60ve - 30ve (0/12)
1. 11v o Capoeira Warrior / Stefan (RDT) 1.42,5aly -- 01.47,1aly
2. 16v o Aken Mortlach / (ARO) 47,2 -- 01.47,2aly
3. 10v t Tryggve Elsa / (SnRa) 45,5a -- 01.47,6aly
4. 11v o Rune NRL / Iida (NaSe) 40,5aly -- 01.47,6aly
5. 14v t Toy's Ferarella / Matias (GT) 46,5aly -- 01.47,6aly x
6. 11v o Kappvändaré Swe / (RuKo) 48,3aly -- 01.48,3aly x
7. 12v t Kalypso Duán / Leo (NaSe) 41,5aly - 01.48,4aly
8. 14v o Lykkelig Sprø / (SnRa) 40,3a -- 01.48,5aly
9. 15v t Aken Scapa / (ARO) 45,1a -- 01.49,3aly xx
10. 13v o Toy's Randolf / Essi (RDT) 1.45,1aly -- 01.49,5aly xx
11. 10v t Miftare Go / Elina (NaSe) 40,3aly -- 01.50,2aly
Hylätty
11v o Luxter Go / (RuKo) 46,5aly -- - hpl
Lähtö 1 Ryhmäajo 1600m A-poneille, Unranked-division-karsinta, enintään 900ve tienanneet
P: 200ve - 100ve - 50ve - 25ve - 12ve (0/12)
1. 3v t Da Capo Giselle / (RuKo) 2.53,6aly -- 03.05,1aly
2. 4v t. Norma RC / M. Laine (KiRi) ei enn. -- 03.05,2aly
3. 4v t Toy’s Pamela / (SnRa) 2.50,2a -- 03.06,1aly
4. 3v t Toy's Atlantis / (Jemma) ei enn -- 03.06,4aly
5. 6v t Raadin Rilla / (Unia) 3.15,7 -- 03.06,6aly
6. 3v t Radical Twist / Elena (RDT) ei enn. -- 03.07,1aly xx
7. 4v o Saltan Vauhtiville / Shavo (NaSe) 2.59,4aly -- 03.07,1aly
8. 3v o Jänkälän Rähmäkäpälä / (RuKo) 2.53,2aly -- 03.08,4aly
9. 3v o Radical Drumroll / Miisa (RDT) ei enn. -- 03.08,5aly
Lähtö 2 Ryhmäajo 1600m A-poneille, Platinum-division-karsinta, enintään 2999ve tienanneet
P: 300ve - 150ve - 90ve - 45ve - 20ve (0/12)
1. 7v o Unian Charlie / (SnRa) 2.35,2a -- 02.50,4aly
2. 6v t Da Capo Ida / Jenni S (RuKo) 2.42,1aly -- 02.50,4aly
3. 7v t Flissa Go / (ARO) 2.44,6a -- 02.50,6aly x
4. 7v o Owen Go / (ARO) 2.40,2 -- 02.51,3aly x
5. 8v o Narrilaivan Ironline / Elina (NaSe) 2.42,3aly -- 02.52,4aly xx
6. 9v t Narrilaivan Finaste / Shavo (NaSe) 2.45,5aly -- 02.52,5aly x
7. 11v o Sailin' Light / (SnRa) 2.24,2a -- 02.52,5aly
8. 3v o Galas Milton / (Jemma) 02.55,1aly -- 02.52,6aly x
9. 4v o Skyforger / Jose (RDT) 2.54,6aly -- 02.53,1aly
10. 7v t Narrilaivan Maderna / Leo (NaSe) 2.43,2aly -- 02.53,4aly
11. 8v o Hot-Air Charm RC / Ilja (RDT) 2.36,1aly -- 02.53,5aly
Hylätty
5v t Samettisotku / Viljami (GT) 2.37,3aly xx -- - hyl
Lähtö 3 Ryhmäajo 1600m A-poneille, Diamond-division-karsinta, vähintään 3000ve tienanneett
P: 400ve - 200ve - 100ve - 50ve - 25ve (0/12)
1. 8v t Cynthia Go / (RuKo) 2.39,1ke -- 02.39,4aly
2. 8v o Radical Beware / Taina (RDT) 2.34,1aly -- 02.39,4aly
3. 7v t Toy's Marilyn / Heidi (RDT) 2.30,3aly -- 02.39,4aly
4. 12v t Narrilaivan Evanna / Elina (NaSe) 2.24,2aly -- 02.39,4aly x
5. 7v o Saltas Cuba Libre / Spookiness (RDT) 2.34,3aly -- 02.39,5aly
6. 9v t Radical Elysee / Milla (RDT) 2.24,3aly -- 02.40,2aly
7. 9v o Toy's Daniel / Laura (RDT) 2.25,6aly -- 02.41,6aly
8. 9v o Narrilaivan Geronimo / Shavo (NaSe) 2.41,3ly -- 02.42,1aly
9. 9v t Aken Lace / (ARO) 2.43,3a -- 02.42,1aly
10. 9v t Narrilaivan Reetta / Leo (NaSe) 2.22,2aly -- 02.42,2aly
11. 9v o Aken Varric / (ARO) 2.32,1a -- 02.42,4aly
Hylätty
9v t Desideria Duán / (SnRa) 2.26,2a -- - hpl
Lähtö 4 Ryhmäajo 1600m A-poneille, Master-division-karsinta, vähintään 5000ve tienanneet
P: 450ve - 250ve - 120ve - 60ve - 30ve (0/12)
1. 12v o Narrilaivan Giblin / Yrsa (RDT) 2.12,2aly -- 02.19,5aly x
2. 13v t Pompeji Suspiria / Kasper (RDT) 2.18,2aly -- 02.19,5aly
3. 10v o Paintthetownred / (Unia) 2.14,3a -- 02.19,5aly
4. 12v t Narrilaivan Charmadonna / Donna (NaSe) 2.15,3aly -- 02.19,6aly xx
5. 13v o Smooth Criminal RC / Kalle (RDT) 2.18,3aly -- 02.20,1aly
6. 12v o Narrilaivan Metsähinen / (ARO) 2.22,4a -- 02.20,4aly x
7. 13v o Rásmus SWE / (Unia) 2.15,5a -- 02.20,5aly
8. 15v o Narrilaivan Matias / Matti (NaSe) 2.16,3aly -- 02.21,2aly xx
9. 16v o Aken Longmorn / (ARO) 2.17,2a -- 02.22,2aly xx
10. 15v o Radikaali Floppaaja / (ARO) 2.20,4a -- 02.22,2aly
11. 12v o Fool's Snickerdoodle / (ARO) 2.14,1a -- 02.22,3aly
12. 15v o Taikatatti RC / (ARO) 2.14,3a -- 02.22,5aly x
Lähtö 5 Ryhmäajo 2100m B-poneille, Unranked-division-karsinta, enintään 900ve tienanneet
P: 200ve - 100ve - 50ve - 25ve - 12ve (0/12)
1. 4v t Angrboda NRL / Leo (NaSe) 2.26,2aly -- 02.20,1aly xx
2. 3v t Da Capo Sabina / (RuKo) ei enn -- 02.20,2aly
3. 4v t Janning NRL / Jannika (NaSe) 2.24,5aly -- 02.20,2aly
4. 4v t Brynhild NRL / Bea (NaSe) 2.23,5aly -- 02.20,4aly
5. 3v o Toy’s Aramis / (SnRa) ei enn. -- 02.21,2aly
6. 3v o Toy's Knop / (Anti) 02.18,5ly -- 02.22,4aly
7. 7v o Liten Lösning / (Unia) 2.10,2a -- 02.22,5aly
8. 3v t PP’s Caycee / (RuKo) ei enn -- 02.23,1aly
9. 4v o Theodor RC / Wille (GT) 2.08,6ly x -- 02.23,4aly
10. 3v o Radical Solrock / Jose (RDT) 2.25,4aly -- 02.23,5aly
Hylätty
4v o Dragonair / Janne (RDT) 2.11,2ly -- - hml
4v o Enoc Magnum / (Unia) 2.19,2a -- - hml
Lähtö 6 Ryhmäajo 2100m B-poneille, Platinum-division-karsinta, enintään 2999ve tienanneet
P: 300ve - 150ve - 90ve - 45ve - 20ve (0/12)
1. 6v t Sweetline NRL / Anna (RDT) 1.59,6aly -- 02.00,1aly
2. 6v t A.D. Mer Jul / (SnRa) 2.05,6a -- 02.00,3aly
3. 7v o Toy's Havard / (ARO) 55,4a -- 02.01,1aly xx
4. 6v t Eviona NRL / Katja (RDT) 2.06,1aly -- 02.02,4aly
5. 6v o Valdemar NRL / Iida (NaSe) 56,5ly -- 02.02,5aly xx
6. 5v o Samuci NRL /(RuKo) 2.10,6aly -- 02.02,5aly xx
7. 6v t Ellinoora NRL / Elina (NaSe) 58,7ly -- 02.02,5aly
8. 8v o Gillyweed RC / Panu (RDT) 1.58,4aly -- 02.02,6aly
9. 5v t Flora I.F. / (SnRa) 2.15,2a -- 02.03,2aly x
10. 5v o Da Capo Theo / Shavo (NaSe) 2.09,5aly -- 02.03,5aly
11. 6v o Hilding / Santeri (GT) 2.01,1aly -- 02.03,6aly
Hylätty
10v o Toy's Svennar / Taina (RDT) 1.53,2aly -- - hpl
Lähtö 7 Ryhmäajo 2100m B-poneille, Diamond-division-karsinta, vähintään 3000ve tienanneet
P: 400ve - 200ve - 100ve - 50ve - 25ve (0/12)
1. 12v o Hampus NRL / Petteri (RDT) 1.46,3ly -- 01.57,1aly
2. 13v o Karma Bay / Heli (GT) 42,1ly -- 01.57,5aly xx
3. 9v o Lackadaisical / Leo (NaSe) 49,6ly -- 01.57,6aly
4. 7v t Toy's Adaia / (ARO) 55,3a -- 01.58,2aly
5. 8v t Toy's Teresa / (SnRa) 56,4a -- 01.58,2aly
6. 9v t Radical Belladonna / (RuKo) 55,3aly -- 01.58,4aly
7. 8v o Toy's Jacob / (SnRa) 2.06,2a -- 01.59,3aly xx
8. 7v t Toy's Aroania / Laura (RDT) 1.55,3aly -- 01.59,6aly x
9. 11v t Athene Snilli / Leo (NaSe) 40,4aly -- 02.00,3aly xx
10. 9v o Ethan Narr / (ARO) 59,6a -- 02.00,5aly
11. 8v t Toy's Saga / (SnRa) 56,1a -- 02.00,6aly x
Lähtö 8 Ryhmäajo 2100m B-poneille, Master-division-karsinta, vähintään 5000ve tienanneet
P: 450ve - 250ve - 120ve - 60ve - 30ve (0/12)
1. 11v o Capoeira Warrior / Stefan (RDT) 1.42,5aly -- 01.47,1aly
2. 16v o Aken Mortlach / (ARO) 47,2 -- 01.47,2aly
3. 10v t Tryggve Elsa / (SnRa) 45,5a -- 01.47,6aly
4. 11v o Rune NRL / Iida (NaSe) 40,5aly -- 01.47,6aly
5. 14v t Toy's Ferarella / Matias (GT) 46,5aly -- 01.47,6aly x
6. 11v o Kappvändaré Swe / (RuKo) 48,3aly -- 01.48,3aly x
7. 12v t Kalypso Duán / Leo (NaSe) 41,5aly - 01.48,4aly
8. 14v o Lykkelig Sprø / (SnRa) 40,3a -- 01.48,5aly
9. 15v t Aken Scapa / (ARO) 45,1a -- 01.49,3aly xx
10. 13v o Toy's Randolf / Essi (RDT) 1.45,1aly -- 01.49,5aly xx
11. 10v t Miftare Go / Elina (NaSe) 40,3aly -- 01.50,2aly
Hylätty
11v o Luxter Go / (RuKo) 46,5aly -- - hpl