VRER ravit 19.01.2018
Kilpailupäivä: 19.01.2018 Osallistujia ei oteta ennenkuin kutsu löytyy VRER:n kalenterista!
VIP: 17.01.2018
Järjestävä talli: Duán Stable
- Yksi hevonen voi kilpailla vain yhdessä lähdössä.
- Yhdeltä omistajalta rajattomasti hevosia/lähtö
- Yksi henkilö voi ohjastaa vain kerran yhdessä lähdössä, mutta voi ohjastaa kaikissa lähdöissä. Keksityt kuskit sallittuja (kuskia ei ole pakko merkitä lainkaan)
- Tasoitusajoon otetaan mukaan 16 valjakkoa, ryhmäajoon 12 valjakkoa. Lähdöt jaetaan ryhmiin tarvittaessa.
- Ikärajat lämminverisillä 2-12v, kylmäverisillä 3-15v, poneilla 3-18v
- 2 vuotiaat lämminveriset ja 3 vuotiaat kylmäveriset ja ponit starttaavat omissa lähdöissään.
- Jos lähtöön tulee 4 osallistujaa tai alle, se perutaan. (näissä raveissa lähdöt järjestettiin)
Osallistuminen tapahtuu sähköpostiin [email protected], otsikoi viestisi VRER 57
Osallistumismuoto
Lähtö nro (rivinvaihto)
ikä skp Hevosen nimi / ohjastaja (Seura) hevosen ennätys -- (ei tageja)
Päivitetty 19.01.2018, klo 14:31 - tulokset
Lähdöt:
Koelähtö 1. Tasoitusajo lämminverisille 2100m
(hyväksytyn juoksun tehneille 50ve)
Koelähtö 2. Tasoitusajo kylmäverisille 2100m
(hyväksytyn juoksun tehneille 50ve)
Koelähtö 3. Tasoitusajo peitsareille 2100m
(hyväksytyn juoksun tehneille 50ve)
Lähtö 1 - Ryhmäajo 1609m, 2 vuotiaat lämminveriset P: 1 500ve - 900ve - 600ve - 300ve (- 150ve)
Lähtö 2 - Ryhmäajo 1609m, 17,0-19,9 aikaiset lämminveriset P:2 000ve - 1 200ve - 800ve - 400ve (- 200ve)
Lähtö 3 - Ryhmäajo 1609m, 14,0-16,9 aikaiset lämminveriset P: 3 000ve - 1 800ve - 1 200ve - 600ve (- 300ve)
Lähtö 4 - Ryhmäajo 1609m, 13,9 aikaiset ja nopeammat lämminveriset P: 4000ve - 3600ve - 3000ve - 2400ve - (1800ve)
Lähtö 5 - Ryhmäajo 1609m, 2-vuotiaat peitsarit P: 1 500ve - 900ve - 600ve - 300ve (- 150ve)
Lähtö 6 - Ryhmäajo 1609m, yli 14,0 aikaiset peitsarit P:2 000ve - 1 200ve - 800ve - 400ve (- 200ve)
Lähtö 7 - Ryhmäajo 1609m, alle 13,9 aikaiset peitsarit P: 4000ve - 3600ve - 3000ve - 2400ve - (1800ve)
Osallistujat:
(tulokset tulevat osallistujien päälle)
Koelähtö 1. Tasoitusajo lämminverisille 2100m
(hyväksytyn juoksun tehneille 50ve)
Koelähtö 2. Tasoitusajo kylmäverisille 2100m
(hyväksytyn juoksun tehneille 50ve)
1. 4v o Eri-Eripura/Kookos (YLLI) ei enn. -- 42,4ke - hyväksytty
2. 3v t. K.R. Susiraja / M. Filppula (KiRi) ei enn-- 44,3ke - hyväksytty
Koelähtö 3. Tasoitusajo peitsareille 2100m
(hyväksytyn juoksun tehneille 50ve)
Lähtö 1 - Ryhmäajo 1609m, 2 vuotiaat lämminveriset
P: 1 500ve - 900ve - 600ve - 300ve (- 150ve)
1. 2v t Krasivaya / Victor (DOMA) 20,4 -- 17,1aly - 1 500ve
2. 2v o Rjazán Afinogen / Raissa H. (DS) ei enn -- 17,6aly - 900ve
3. 2v t Sølv's Poisoned Apple / Jeroen (DS) ei enn -- 19,2aly - 600ve
4. 2v t Rjazán Matréna / Pia (DS) ei enn -- 19,6aly - 300ve
Lähtö 2 - Ryhmäajo 1609m, 17,0-19,9 aikaiset lämminveriset
P:2 000ve - 1 200ve - 800ve - 400ve (- 200ve)
1. 4v o Sue's Barracuda / Jannica (APR) 17,3 -- 16,3aly - 2 000ve
2. 3v o Yavkov Lev / Pavlov (DOMA) 17,5 -- 16,3aly - 1 200ve
3. 4v o Rjazán Trífon / Amelie (Salta) 18,3ake -- 16,5aly x - 800ve
4. 3v o Rjazán Igor / Igor (DS) 17,8ake -- 17,1aly xx - 400ve
5. 3v t Nathania Duán/Kookos (YLLI) 18,1aly -- 17,2aly x - 200ve
6. 3v t Goldenness Duán / Enni (DS) 17,4aly -- 17,3aly
7. 4v t Rjazán Seléna / Ellu (Salta) 18,5ake -- 17,3aly
8. 4v o Significant Other / Ida (Team Ninitra) 17,2a -- 17,5aly
9. 3v o Legend of Shining Son / Tuukka (Team Lily) 01.18,2ake -- 17,5aly
Lähtö 3 - Ryhmäajo 1609m, 14,0-16,9 aikaiset lämminveriset
P: 3 000ve - 1 800ve - 1 200ve - 600ve (- 300ve)
1. 5v r Vom-Ber Duán / Ellu (Toinen) 15,3aly -- 15,2aly - 3 000ve
2. 4v t Sándrine / Vilma K. (DS) 15,7aly -- 15,2aly - 1 800ve
3. 3v t Serendipity Duán / Serena (DS) 16,2aly -- 15,5aly - 1 200ve
4. 5v o Sereotyped Duán / Kookos (YLLI) 15,4aly -- 15,6aly - 600ve
5. 3v o Radimír / Ralf (DS) 16,5ly -- 16,2aly xx - 300ve
6. 5v t Roxanne Duán / Reino U. (DS) 16,3aly -- 16,4aly xx
7. 4v o AS' Dark Paradise / Frida U. (DS) 15,2aly -- 16,4aly x
8. 3v t Navjokka / Igor (DOMA) 16,2 -- 17,4aly
9. 4v t Alevtina / Ria (DS) 16,3aly -- 17,5aly x
Ryhmä 2
1. 6v t Mama Cash / Axel (Team Ninitra) 14,3a -- 13,4aly - 3 000ve
2. 5v o Akawain Duán / Billie (DS) 14,4aly -- 13,5aly - 1 800ve
3. 5v o Svjatoslav / Maiju (DS) 14,6 -- 13,5aly - 1 200ve
4. 6v o Saltwick Bay / Urmas (Team Ninitra) 14,3a -- 14,1aly x - 600ve
5. 5v o Shérazade Rus / Ruusa K. (DS) 14,3ly -- 4,4aly
6. 5v t Jekaterína BUG / Heli A. (DS) 14,1aly -- 15,4aly x
7. 6v t Fair Lee Complex / Valfrid (Team Ninitra) 15,6a --15,5aly xx
Hylätty
6v o Quousic RAT / Piia (DS) 14,1aly -- - hml (5.)
Lähtö 4 - Ryhmäajo 1609m, 13,9 aikaiset ja nopeammat lämminveriset
P: 4000ve - 3600ve - 3000ve - 2400ve - (1800ve)
1. 5v o Sevastjan Duán / Nora (DS) 13,2aly -- 13,4aly - 4000ve
2. 5v t Grusha / Ruusa H (DS) 13,4aly -- 13,5aly - 3600ve
3. 5v o Radisláv Duán / Henna U. (DS) 13,5aly -- 14,2aly - 3000ve
4. 6v o Sacré Yezekael / Ria R. (DS) 13,1aly -- 14,5aly x - 2400ve
5. 6v o Sir Boléro / Ellu (Salta) 13,3ake -- 15,3aly x
6. 5v o Jevdokim Duán / Haamu (DS) 13,1aly -- 15,4aly
7. 5v o Rjazán Vjacheslav / Henna U. (DS) 13,5aly -- 15,4aly
Ryhmä 2
1. 10v o Blueshouse Burn / Bertel (Team Ninitra) 12,3a -- 13,3aly - 4000ve
2. 7v o Undecided Duán / Hevi (DS) 12,3ly -- 13,4aly - 3600ve
3. 5v t OR'Evil Heroine / Lola (DS) 12,6aly -- 13,5aly - 3000ve
4. 5v o Antonio De Valerie / Geronimo (DS) 12,4aly -- 14,4aly - 2400ve
5. 5v o Cisco Cellini / Kaisa T. (DS) 12,2aly -- .15,2aly
6. 9v o Spirit Burn / Seppo (DS) 12,3aly -- 15,5aly x
Hylätty
7v t Anziyan / Gustav (DS) 12,1ke -- - hml (4.)
Ryhmä 3
1. 7v o Winterfell's Victory / Eero (Team Lily) 01.10,1aly -- 12,3aly - 4000ve
2. 7v t Madame Casanova / Eve (Salta) 10,2aly -- 12,5aly - 3600ve
3. 7v o Golden Spring Boy / Viveka (Team Lily) 01.10,1ake -- 13,2aly - 3000ve
4. 7v o Sébastien Duán / Sebastian (DS) 11,0ake -- 13,2aly - 2400ve
5. 12v t Lies Kind / Tierra (Stra) 10,9aly -- 13,2aly
6. 7v o I'm Perfect Rus / Amelie (Salta) 10,4aly -- 14,4aly x
Hylätty
7v o Dieu En Colére / Frank (DS) 10,3aly -- - k
Lähtö 5 - Ryhmäajo 1609m, 2-vuotiaat peitsarit
P: 1 500ve - 900ve - 600ve - 300ve (- 150ve)
1. 2v t Algonquin Iostream / Senni (DP) ei enn -- p.16,3aly - 1 500ve
2. 2v t Showdownshine /Billy (DP) ei enn -- p.16,4aly - 900ve
3. 2v o Snickerdoodledandy / Magnus (DP) ei enn -- p1.17,2aly x - 600ve
4. 2v t Lilyofthevalley / Pia (DP) ei enn -- p.18,5aly - 300ve
5. 2v o The Babyface / Riina (DP) ei enn -- p.18,6aly
Lähtö 6 - Ryhmäajo 1609m, yli 14,0 aikaiset peitsarit
P:2 000ve - 1 200ve - 800ve - 400ve (- 200ve)
1. 3v o Macabre Twist / Ville A. (DP) p.14,2aly-- p.16,2aly - 2 000ve
2. 3v t Saltas Innocent Love / Ellu (Salta) p.19,3aly -- p.16,3aly - 1 200ve
3. 3v t Saltas Unfair / Amelie (Salta) p.18,4aly -- p.16,5aly - 800ve
4. 3v t Lady Rhapsidion / Janna (DP) p.14,4aly -- p.17,4aly - 400ve
5. 3v t Saltas Vicious Mistress / Eve (Salta) p.19,2aly -- p.17,5aly
Lähtö 7 - Ryhmäajo 1609m, alle 13,9 aikaiset peitsarit
P: 4000ve - 3600ve - 3000ve - 2400ve - (1800ve)
1. 5v t Arlington Heights GA / Sirpa (ION) p.13,4aly -- p.12,4aly - 4000ve
2. 4v t Tenneche Snilli / Tero J. (DP) p.12,2aly -- p.12,5aly - 3600ve
3. 3v o Rising Lord Duán / Fred (DP) p.p.12,2aly -- p.13,3aly - 3000ve
4. 4v t Sidewalk Duán / Tauno (DP) p.11,5aly -- p.13,6aly - 2400ve
5. 3v t Maya Stain / Vilma (DP) p.12,2aly -- p.14,3aly
6. 3v o Rosenior Stain / Stanley (DP) p.12,5aly -- p.14,5aly
7. 5v t Possessive Duán / Tero K. (DP) p.11,4aly -- p.14,6aly
Ryhmä 2
1. 5v t Saltas Unless / Ellu (Salta) p.10,2aly -- p.09,2aly - 4000ve
2. 4v o Iason Duán / Eeva H. (DP) p.10,4aly -- p.09,3aly - 3600ve
3. 5v o Capitano Duán / Nora (DP) p.10,3aly -- p.09,3aly - 3000ve
4. 5v t Sleeping Love / Veera P (DP) p.10,6aly -- p.09,4aly - 2400ve
5. 5v t Endless Tears / Jarno P. (DP) p.10,5aly -- p.09,6aly - 1800ve
6. 5v o Harlequin Hate / Turo (DP) p.10,5aly -- p.09,6aly
7. 5v t Nekhbet Ach / Jenna A. (DP) p.10,1aly -- p.10,4aly
8. 4v t Panther Ach / Fia (DP) p.10,2aly -- p.11,3aly
9. 5v t Just A Joke / Henna O. (DP) p.10,1aly -- - p.11,5aly
Ryhmä 3
1. 5v t Saltas Shun / Markus (Salta) p.09,2ake -- p.09,2aly - 4000ve
2. 5v o Saltas Erroneous / Eve (Salta) p.09,4ake -- p.09,3aly - 3600ve
3. 6v o Lunatic Tears / Maija (Salta) p.08,3aly -- p.09,3aly - 3000ve
4. 6v t Saltas Nothing To Love / Sara (Salta) p.08,1aly -- p.09,3aly - 2400ve
5. 9v o Innoxious Arrow / Paula (Salta) p.08,1aly -- p.09,5aly - 1800ve
6. 6v o Saltas Upbraid / Amelie (Salta) p.09,4ake -- p.10,4aly
7. 5v o Saltas Reversal / Ville (Salta) p.09,2aly -- p.10,4aly
8. 7v o Saltas Uneasy / Aku (Salta) p.08,3aly -- p.11,5aly
9. 5v o Trickquess Duán / Bella (DP) p.09,3aly -- p.11,6aly
VIP: 17.01.2018
Järjestävä talli: Duán Stable
- Yksi hevonen voi kilpailla vain yhdessä lähdössä.
- Yhdeltä omistajalta rajattomasti hevosia/lähtö
- Yksi henkilö voi ohjastaa vain kerran yhdessä lähdössä, mutta voi ohjastaa kaikissa lähdöissä. Keksityt kuskit sallittuja (kuskia ei ole pakko merkitä lainkaan)
- Tasoitusajoon otetaan mukaan 16 valjakkoa, ryhmäajoon 12 valjakkoa. Lähdöt jaetaan ryhmiin tarvittaessa.
- Ikärajat lämminverisillä 2-12v, kylmäverisillä 3-15v, poneilla 3-18v
- 2 vuotiaat lämminveriset ja 3 vuotiaat kylmäveriset ja ponit starttaavat omissa lähdöissään.
- Jos lähtöön tulee 4 osallistujaa tai alle, se perutaan. (näissä raveissa lähdöt järjestettiin)
Osallistuminen tapahtuu sähköpostiin [email protected], otsikoi viestisi VRER 57
Osallistumismuoto
Lähtö nro (rivinvaihto)
ikä skp Hevosen nimi / ohjastaja (Seura) hevosen ennätys -- (ei tageja)
Päivitetty 19.01.2018, klo 14:31 - tulokset
Lähdöt:
Koelähtö 1. Tasoitusajo lämminverisille 2100m
(hyväksytyn juoksun tehneille 50ve)
Koelähtö 2. Tasoitusajo kylmäverisille 2100m
(hyväksytyn juoksun tehneille 50ve)
Koelähtö 3. Tasoitusajo peitsareille 2100m
(hyväksytyn juoksun tehneille 50ve)
Lähtö 1 - Ryhmäajo 1609m, 2 vuotiaat lämminveriset P: 1 500ve - 900ve - 600ve - 300ve (- 150ve)
Lähtö 2 - Ryhmäajo 1609m, 17,0-19,9 aikaiset lämminveriset P:2 000ve - 1 200ve - 800ve - 400ve (- 200ve)
Lähtö 3 - Ryhmäajo 1609m, 14,0-16,9 aikaiset lämminveriset P: 3 000ve - 1 800ve - 1 200ve - 600ve (- 300ve)
Lähtö 4 - Ryhmäajo 1609m, 13,9 aikaiset ja nopeammat lämminveriset P: 4000ve - 3600ve - 3000ve - 2400ve - (1800ve)
Lähtö 5 - Ryhmäajo 1609m, 2-vuotiaat peitsarit P: 1 500ve - 900ve - 600ve - 300ve (- 150ve)
Lähtö 6 - Ryhmäajo 1609m, yli 14,0 aikaiset peitsarit P:2 000ve - 1 200ve - 800ve - 400ve (- 200ve)
Lähtö 7 - Ryhmäajo 1609m, alle 13,9 aikaiset peitsarit P: 4000ve - 3600ve - 3000ve - 2400ve - (1800ve)
Osallistujat:
(tulokset tulevat osallistujien päälle)
Koelähtö 1. Tasoitusajo lämminverisille 2100m
(hyväksytyn juoksun tehneille 50ve)
Koelähtö 2. Tasoitusajo kylmäverisille 2100m
(hyväksytyn juoksun tehneille 50ve)
1. 4v o Eri-Eripura/Kookos (YLLI) ei enn. -- 42,4ke - hyväksytty
2. 3v t. K.R. Susiraja / M. Filppula (KiRi) ei enn-- 44,3ke - hyväksytty
Koelähtö 3. Tasoitusajo peitsareille 2100m
(hyväksytyn juoksun tehneille 50ve)
Lähtö 1 - Ryhmäajo 1609m, 2 vuotiaat lämminveriset
P: 1 500ve - 900ve - 600ve - 300ve (- 150ve)
1. 2v t Krasivaya / Victor (DOMA) 20,4 -- 17,1aly - 1 500ve
2. 2v o Rjazán Afinogen / Raissa H. (DS) ei enn -- 17,6aly - 900ve
3. 2v t Sølv's Poisoned Apple / Jeroen (DS) ei enn -- 19,2aly - 600ve
4. 2v t Rjazán Matréna / Pia (DS) ei enn -- 19,6aly - 300ve
Lähtö 2 - Ryhmäajo 1609m, 17,0-19,9 aikaiset lämminveriset
P:2 000ve - 1 200ve - 800ve - 400ve (- 200ve)
1. 4v o Sue's Barracuda / Jannica (APR) 17,3 -- 16,3aly - 2 000ve
2. 3v o Yavkov Lev / Pavlov (DOMA) 17,5 -- 16,3aly - 1 200ve
3. 4v o Rjazán Trífon / Amelie (Salta) 18,3ake -- 16,5aly x - 800ve
4. 3v o Rjazán Igor / Igor (DS) 17,8ake -- 17,1aly xx - 400ve
5. 3v t Nathania Duán/Kookos (YLLI) 18,1aly -- 17,2aly x - 200ve
6. 3v t Goldenness Duán / Enni (DS) 17,4aly -- 17,3aly
7. 4v t Rjazán Seléna / Ellu (Salta) 18,5ake -- 17,3aly
8. 4v o Significant Other / Ida (Team Ninitra) 17,2a -- 17,5aly
9. 3v o Legend of Shining Son / Tuukka (Team Lily) 01.18,2ake -- 17,5aly
Lähtö 3 - Ryhmäajo 1609m, 14,0-16,9 aikaiset lämminveriset
P: 3 000ve - 1 800ve - 1 200ve - 600ve (- 300ve)
1. 5v r Vom-Ber Duán / Ellu (Toinen) 15,3aly -- 15,2aly - 3 000ve
2. 4v t Sándrine / Vilma K. (DS) 15,7aly -- 15,2aly - 1 800ve
3. 3v t Serendipity Duán / Serena (DS) 16,2aly -- 15,5aly - 1 200ve
4. 5v o Sereotyped Duán / Kookos (YLLI) 15,4aly -- 15,6aly - 600ve
5. 3v o Radimír / Ralf (DS) 16,5ly -- 16,2aly xx - 300ve
6. 5v t Roxanne Duán / Reino U. (DS) 16,3aly -- 16,4aly xx
7. 4v o AS' Dark Paradise / Frida U. (DS) 15,2aly -- 16,4aly x
8. 3v t Navjokka / Igor (DOMA) 16,2 -- 17,4aly
9. 4v t Alevtina / Ria (DS) 16,3aly -- 17,5aly x
Ryhmä 2
1. 6v t Mama Cash / Axel (Team Ninitra) 14,3a -- 13,4aly - 3 000ve
2. 5v o Akawain Duán / Billie (DS) 14,4aly -- 13,5aly - 1 800ve
3. 5v o Svjatoslav / Maiju (DS) 14,6 -- 13,5aly - 1 200ve
4. 6v o Saltwick Bay / Urmas (Team Ninitra) 14,3a -- 14,1aly x - 600ve
5. 5v o Shérazade Rus / Ruusa K. (DS) 14,3ly -- 4,4aly
6. 5v t Jekaterína BUG / Heli A. (DS) 14,1aly -- 15,4aly x
7. 6v t Fair Lee Complex / Valfrid (Team Ninitra) 15,6a --15,5aly xx
Hylätty
6v o Quousic RAT / Piia (DS) 14,1aly -- - hml (5.)
Lähtö 4 - Ryhmäajo 1609m, 13,9 aikaiset ja nopeammat lämminveriset
P: 4000ve - 3600ve - 3000ve - 2400ve - (1800ve)
1. 5v o Sevastjan Duán / Nora (DS) 13,2aly -- 13,4aly - 4000ve
2. 5v t Grusha / Ruusa H (DS) 13,4aly -- 13,5aly - 3600ve
3. 5v o Radisláv Duán / Henna U. (DS) 13,5aly -- 14,2aly - 3000ve
4. 6v o Sacré Yezekael / Ria R. (DS) 13,1aly -- 14,5aly x - 2400ve
5. 6v o Sir Boléro / Ellu (Salta) 13,3ake -- 15,3aly x
6. 5v o Jevdokim Duán / Haamu (DS) 13,1aly -- 15,4aly
7. 5v o Rjazán Vjacheslav / Henna U. (DS) 13,5aly -- 15,4aly
Ryhmä 2
1. 10v o Blueshouse Burn / Bertel (Team Ninitra) 12,3a -- 13,3aly - 4000ve
2. 7v o Undecided Duán / Hevi (DS) 12,3ly -- 13,4aly - 3600ve
3. 5v t OR'Evil Heroine / Lola (DS) 12,6aly -- 13,5aly - 3000ve
4. 5v o Antonio De Valerie / Geronimo (DS) 12,4aly -- 14,4aly - 2400ve
5. 5v o Cisco Cellini / Kaisa T. (DS) 12,2aly -- .15,2aly
6. 9v o Spirit Burn / Seppo (DS) 12,3aly -- 15,5aly x
Hylätty
7v t Anziyan / Gustav (DS) 12,1ke -- - hml (4.)
Ryhmä 3
1. 7v o Winterfell's Victory / Eero (Team Lily) 01.10,1aly -- 12,3aly - 4000ve
2. 7v t Madame Casanova / Eve (Salta) 10,2aly -- 12,5aly - 3600ve
3. 7v o Golden Spring Boy / Viveka (Team Lily) 01.10,1ake -- 13,2aly - 3000ve
4. 7v o Sébastien Duán / Sebastian (DS) 11,0ake -- 13,2aly - 2400ve
5. 12v t Lies Kind / Tierra (Stra) 10,9aly -- 13,2aly
6. 7v o I'm Perfect Rus / Amelie (Salta) 10,4aly -- 14,4aly x
Hylätty
7v o Dieu En Colére / Frank (DS) 10,3aly -- - k
Lähtö 5 - Ryhmäajo 1609m, 2-vuotiaat peitsarit
P: 1 500ve - 900ve - 600ve - 300ve (- 150ve)
1. 2v t Algonquin Iostream / Senni (DP) ei enn -- p.16,3aly - 1 500ve
2. 2v t Showdownshine /Billy (DP) ei enn -- p.16,4aly - 900ve
3. 2v o Snickerdoodledandy / Magnus (DP) ei enn -- p1.17,2aly x - 600ve
4. 2v t Lilyofthevalley / Pia (DP) ei enn -- p.18,5aly - 300ve
5. 2v o The Babyface / Riina (DP) ei enn -- p.18,6aly
Lähtö 6 - Ryhmäajo 1609m, yli 14,0 aikaiset peitsarit
P:2 000ve - 1 200ve - 800ve - 400ve (- 200ve)
1. 3v o Macabre Twist / Ville A. (DP) p.14,2aly-- p.16,2aly - 2 000ve
2. 3v t Saltas Innocent Love / Ellu (Salta) p.19,3aly -- p.16,3aly - 1 200ve
3. 3v t Saltas Unfair / Amelie (Salta) p.18,4aly -- p.16,5aly - 800ve
4. 3v t Lady Rhapsidion / Janna (DP) p.14,4aly -- p.17,4aly - 400ve
5. 3v t Saltas Vicious Mistress / Eve (Salta) p.19,2aly -- p.17,5aly
Lähtö 7 - Ryhmäajo 1609m, alle 13,9 aikaiset peitsarit
P: 4000ve - 3600ve - 3000ve - 2400ve - (1800ve)
1. 5v t Arlington Heights GA / Sirpa (ION) p.13,4aly -- p.12,4aly - 4000ve
2. 4v t Tenneche Snilli / Tero J. (DP) p.12,2aly -- p.12,5aly - 3600ve
3. 3v o Rising Lord Duán / Fred (DP) p.p.12,2aly -- p.13,3aly - 3000ve
4. 4v t Sidewalk Duán / Tauno (DP) p.11,5aly -- p.13,6aly - 2400ve
5. 3v t Maya Stain / Vilma (DP) p.12,2aly -- p.14,3aly
6. 3v o Rosenior Stain / Stanley (DP) p.12,5aly -- p.14,5aly
7. 5v t Possessive Duán / Tero K. (DP) p.11,4aly -- p.14,6aly
Ryhmä 2
1. 5v t Saltas Unless / Ellu (Salta) p.10,2aly -- p.09,2aly - 4000ve
2. 4v o Iason Duán / Eeva H. (DP) p.10,4aly -- p.09,3aly - 3600ve
3. 5v o Capitano Duán / Nora (DP) p.10,3aly -- p.09,3aly - 3000ve
4. 5v t Sleeping Love / Veera P (DP) p.10,6aly -- p.09,4aly - 2400ve
5. 5v t Endless Tears / Jarno P. (DP) p.10,5aly -- p.09,6aly - 1800ve
6. 5v o Harlequin Hate / Turo (DP) p.10,5aly -- p.09,6aly
7. 5v t Nekhbet Ach / Jenna A. (DP) p.10,1aly -- p.10,4aly
8. 4v t Panther Ach / Fia (DP) p.10,2aly -- p.11,3aly
9. 5v t Just A Joke / Henna O. (DP) p.10,1aly -- - p.11,5aly
Ryhmä 3
1. 5v t Saltas Shun / Markus (Salta) p.09,2ake -- p.09,2aly - 4000ve
2. 5v o Saltas Erroneous / Eve (Salta) p.09,4ake -- p.09,3aly - 3600ve
3. 6v o Lunatic Tears / Maija (Salta) p.08,3aly -- p.09,3aly - 3000ve
4. 6v t Saltas Nothing To Love / Sara (Salta) p.08,1aly -- p.09,3aly - 2400ve
5. 9v o Innoxious Arrow / Paula (Salta) p.08,1aly -- p.09,5aly - 1800ve
6. 6v o Saltas Upbraid / Amelie (Salta) p.09,4ake -- p.10,4aly
7. 5v o Saltas Reversal / Ville (Salta) p.09,2aly -- p.10,4aly
8. 7v o Saltas Uneasy / Aku (Salta) p.08,3aly -- p.11,5aly
9. 5v o Trickquess Duán / Bella (DP) p.09,3aly -- p.11,6aly